صفحه اصلی/انتقادات و پشنهادات/تماس با ما/نقشه سایت/اخبار/English
اخبار > اعلام شرایط حضور مهمانان و مهمانان ویژه و افرادحاضر درغرفه شرکت


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام شرایط حضور مهمانان و مهمانان ویژه و افرادحاضر درغرفه شرکت

با سلام و احترام، بدینوسیله دبیرخانه همایش پیشاپیش حضور آن شرکت محترم در همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران را گرامی می دارد. همچنین شرایط حضور مهمانان و مهمانان ویژه و افراد حاضر در غرفه آن شرکت به شرح ذیل به حضورتان اعلام می گردد :

1- صدور کارت غرفه داران نمایشگاه طبق لیست رسمی که توسط هر شرکت قبل یا در زمان برگزاری همایش در اختیار دبیرخانه قرار گرفته است انجام خواهد شد. به کارتهای غرفه داران، نهار و کیف همایش تعلق نخواهد گرفت. اما همه شرکتهایی که در نمایشگاه همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران حضور دارند، به ازای هر 6 متر غرفه یک ژتون جداگانه ناهار برای هر روز دریافت خواهند نمود.

2- اسپانسرهای طلایی، نقره ای و برنز طبق قراردادی که با دبیرخانه همایش منعقد نموده اند، می توانند به ترتیب 10، 5 و 2 نفر مهمان ویژه خود را به صورت رایگان در همایش ثبت نام نمایند. کارتی که به این عزیزان در زمان برگزاری همایش داده می شود، قابلیت دریافت ناهار، کیف همایش و حضور در سالنهای ارائه مطالب علمی را دارا می باشد.

3- همه شرکتهای حاضر در نمایشگاه می توانند از طرف خود به تعداد نا محدود مهمان ویژه داشته باشند و از آنها برای حضور در همایش دعوتنامه ارسال نمایند. این مهمانان محترم شرکتها، در صورتی که قبل از شروع همایش ثبت نام نمایند هزینه ثبت نام آنان معادل هر نفر 1،350،000 ریال (یکصد و سی و پنج هزار تومان) محاسبه خواهد شد. کارت این مهمانان نیز دارای امکانات کامل شامل ناهار، کیف همایش و امکان حضور در سالنهای علمی و نمایشگاه را خواهد داشت.

4- همه شرکتهای حاضر در نمایشگاه به تعداد نا محدود می توانند از افراد و اشخاص مورد نظرشان که فقط مایل به بازدید از نمایشگاه می باشند دعوت نمایند. برای این افراد کارت مخصوص بازدید از نمایشگاه صادر می شود که این نوع کارتها فاقد امکان دریافت ناهار، کیف همایش و حضور در سالنهای علمی می باشد. برای صدور این نوع کارتها هیچگونه هزینه ای دریافت نمی گردد.

در صورتی که تمایل دارید ثبت نام همه افراد فوق الذکر از طریق دبیرخانه همایش صورت گیرد، لازم است مشخصات افراد طبق موارد درج شده در جدول ذیل برای دبیرخانه ارسال گردد.

نام :

کد ملی:

نام خانوادگی:

تلفن همراه:

شماره شناسنامه:

شهر:

نام شرکت یا موسسه:

هدف از شرکت در همایش:

آخرین مدرک تحصیلی:

سمت:

پست الکترونیک:

رشته تحصیلی:

پیشاپیش از همکاری آن شرکت محترم کمال تشکر و سپاسگزاری را می نماید.

 


١٥:٠١ - 1392/08/07    /    شماره : ٣١٠    /    تعداد نمایش : ١١٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
عنوان

همایش و نمایشگاه بین المللی نورپردازی و روشنایی ایران

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 27795 | بازدید امروز : 94 | کل بازدید : 553594 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2775 
عنوان
اخبار
عنوان

همایش و نمایشگاه بین المللی نورپردازی و روشنایی ایران