صفحه اصلی/انتقادات و پشنهادات/تماس با ما/نقشه سایت/اخبار/English
پشتیبان مسابقه طراحی چراغ

 تاريخچه 

 شركت صنايع روشنايی جهان نور فعاليت خود را بطور رسمی از سال 1345 با نام الكترولايت آغاز نموده و اكنون با قریب به نیم قرن تجربه در زمره يكی از توليدكنندگان مطرح صنعت روشنايی ايران قرار دارد.

دامنه محصولات جهان نور انواع چراغ هاي فلورسنت با كاربري اداري تجاري، چراغ هاي فلورسنت واترپروف و صنعتي، چراغ هاي پروژكتوري، چراغ هاي خياباني، چراغ هاي كارگاهي، چراغ هاي پاركي و دكوراتيو را در بر می گیرد.

با توجه به تقاضای رو به رشد صنايع نفت، گاز ، پتروشيمی و همچنين صنايع بالا دستی كشور به انواع تجهيزات روشنايي ضدانفجار، جهان نور گام هاي بلندي به منظور دستيابی به تكنولوژي توليد اين نوع چراغ ها  برداشته و حاصل اين تلاش ها، انعقاد تفاهم نامه همكاري مشترك و نمايندگي انحصاري شركت GLAMOX نروژ در ايران است.

بخش مهندسي روشنايی جهان نور، با دراختيار داشتن آزمايشگاه تخصصی فتومتری و ابزارهای سنجش روشنايی، ارتباط خود را با شركت های مطرحی از جمله LMT ، DIALux  و OSRAM آلمان حفظ نموده و از دانش روز اين حوزه بهره می برد. برگزاری ده ها سمینار تخصصی آموزش کاربری نرم افزار DIALux و مباحث مهندسی روشنایی با همکاری سازمان های نظام مهندسی سطح کشور از جمله افتخارات این بخش از شرکت جهان نور می باشد.

 


واحد تضمين كيفيت و استاندارد، با در اختيار داشتن آزمايشگاه تخصصي استاندارد، انواع آزمون هاي IP ، الكتريكي، مكانيكی و ترموديناميكی را بر اساس رديف 5920 استاندارد ملی ايران (ISIRI)  و IEC 60598 بر روی محصولات انجام داده و اقلام ورودی، فرايند توليد و محصول نهايی را بر اساس الزامات سيستم IMS به صورت سيستماتيك كنترل می نمايد.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت صنایع روشنایی جهان نور و محصولات آن لطفاً  از وب سایت ما به نشانی www.jahannoor.com  بازدید فرمایید.

اخبار
عنوان

همایش و نمایشگاه بین المللی نورپردازی و روشنایی ایران

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2139 | بازدید امروز : 279 | کل بازدید : 573862 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/1250 
عنوان
اخبار
عنوان

همایش و نمایشگاه بین المللی نورپردازی و روشنایی ایران